Artyleryjska


wtorek 12.12.2017
  • 17:00 - 17:55
    Happy Kids (5-7 lat)
  • 17:00 - 17:55
    Densiaki (7-10 lat)
  • 17:00 - 17:45
    Euforia Jump
  • 18:00 - 18:55
    Crazy Jump (12-14 lat)
  • 18:00 - 19:00
    Be Fit
  • 18:15 - 19:15
    Pole Dance - nowa grupa początkująca
  • 19:05 - 20:00
    Authentic (13-19 lat)
  • 19:05 - 20:05
    Step Choreo
  • 19:15 - 20:15
    Pole Dance
  • 20:10 - 21:10
    Barre
  • 20:15 - 21:15
    Pole Dance
  • 22:00 - 22:55
    Prymuski
środa 13.12.2017
  • 08:15 - 09:00
    Euforia Jump
    Wolne miejsca: Tak
  • 16:00 - 16:55
    Boom (4-5 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 16:00 - 16:55
    Princeski (3,5-4 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 16:00 - 17:00
    Fat Burning
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:55
    Densiaki (7-10 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:45
    Euforia Jump
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:55
    Gwiazdeczki I (8-15 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:55
    Wow (9-12 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:55
    Break Dance (5-11 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:55
    Gwiazdeczki II (8-15 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 20:05
    Seniorita (40+)
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 20:00
    Rebel Force
    Wolne miejsca: Tak
  • 20:10 - 20:55
    Bungee Fitness
    Wolne miejsca: Tak
  • 20:10 - 20:55
    Rowery
    Wolne miejsca: Tak
czwartek 14.12.2017
  • 16:00 - 16:55
    Artistico (7-9 l)
    Wolne miejsca: Tak
  • 16:00 - 16:55
    Boom (4-5 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:45
    Trampo Kids (6-15 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:55
    Happy Kids (5-7 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:55
    Easy Steps (7-8 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:55
    Dancehall (10-17 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:55
    Zumba-ki (6-12 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 19:00
    Body Ball
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 20:05
    Zumba
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 20:00
    Euforia Jump
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 20:05
    Step&Shape
    Wolne miejsca: Tak
  • 20:10 - 20:55
    Bungee Fitness
    Wolne miejsca: Tak
  • 20:10 - 21:10
    Stretching
    Wolne miejsca: Tak
piątek 15.12.2017
  • 16:00 - 16:55
    Baleriny
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:55
    Słoneczka (5-6 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 17:00 - 17:55
    Easy Steps (7-8 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 19:00
    Zumba (początkujący)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:55
    Iskierki (6-7 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 18:00 - 18:45
    Trampo Kids (6-15 lat)
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 19:50
    Euforia Jump
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 19:50
    Bungee Fitness
    Wolne miejsca: Tak
  • 19:05 - 20:05
    ABT
    Wolne miejsca: Tak
  • 20:10 - 20:55
    Bungee Fitness
    Wolne miejsca: Tak
  • 20:10 - 20:55
    Rowery
    Wolne miejsca: Tak
sobota 16.12.2017
  • 09:00 - 09:45
    Bungee Fitness
    Wolne miejsca: Tak
  • 10:00 - 11:00
    Aktywne 9-MCY
    Wolne miejsca: Tak
  • 10:00 - 10:55
    Power Kids - Akrobatyka
    Wolne miejsca: Tak
  • 11:00 - 11:55
    Akro Kids
    Wolne miejsca: Tak
  • 11:00 - 12:00
    Fat Burning
    Wolne miejsca: Tak
niedziela 17.12.2017